Radyant Sistemler

Radyant Sistemler

Radyant Sistem hizmeti arıyorsanız; uygun fiyat ve tecrübeli ekiplerimiz hizmetinizdedir. Tüm ekibimiz temel hedefimizin %100 Müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde hizmet vermektedir.
Bizi mutlaka arayın.

0232 244 0 243
0532 769 53 06

Yüksek tavanlı, kapalı, açık ve yarı açık mahallerin konvansiyonel sistemler ile ısıtılması oldukça güçtür. Yatırım maliyeti ve tüketimlerin son derece fazla olduğu bu tip uygulamalarda, Radyant Isıtma Sistemleri ön plana çıkmaktadır.

Radyant Isıtma Sistemleri ile, sadece ısıtmak istediğiniz alan ya da alanları, kızıl ötesi ışınımlarla rahatlıkla ısıtabilirsiniz. Tıpkı Dünyamızdan yaklaşık 150 milyon kilometre uzaklıktaki Güneş’in, yer küreyi ısıttığı gibi !

Labirent Mühendislik, Radyant Isıtma Sistemleri’nde de siz değerli müşterilerine projelendirme, taahhüt ve satış hizmeti vermektedir.

Isıtma, ışınım yoluyla gerçekleşen sisteme denmektedir. Sistem ısıtılacak mekandadır ve tavana asılarak kullanılır. Brülör vasıtasıyla yakılan gaz radyant boruların içerisinde dolaştırılır ve ısıtılan borunun üzerinden yayılan enerji yansıtıcılarla aşağılara yönlendirilerek (güneşin bizleri ısıttığı gibi...) ısıtma yapılmaya sağlar. Hiçbir taşınan akışkan(sıcak su, buhar, sıcak hava vs.) ve transfer elemanı (pompa, boru, vana, kollektör, aparey, kanal vs.) kullanılmadan kullanılır. Yani transfer kaybı % 0 kadar azdır. Amaç; önce cisimleri ve insanları ısıtmak ilk amaçtır. Isıtma da öncelikle zeminden başlar ve çok kısa sürede hissedilmeye sağlar. özellikle yüksek yapılarda, izolasyonun kötü olduğu binalarda ya da hava değişiminin fazla olduğu işletmelerde en ideal ısıtma sistemine denir.Aydın'da ısı sistemleri konusunda lider olan Vergaz Mühendislik sizlere bu konuda uzman kadrosuyla yardımcı olmaktadır.Aydın doğalgaz konusunda gaz kullanarak yakıt giderleri düşük ve yüksek konfor sağlayan bir sistemle ısıtma yapılır.sı üretimi ısıtılacak mekanda, tavanda gerçekleştiğinden ilave bölüme ihtiyaç yoktur.İşletme, bakım, yedek parça giderleri çok düşüktür. Ayrıca cihazlardan birinin arıza yapması durumunda bile arızalı cihaz haricindeki diğer tüm sistem çalışmaya devam eder ve ısıtmada pek sorun yaşanmaz. Mevcut bir sistem kolayca sökülüp başka bir tesiste kullanılabilir. İmalat şeklinin veya makine yerleşiminin değişimine göre sistemde değişiklikler yapmak mümkündür, çok kolaydır ve kısa zamanda yapılabilir.

Zamana bağlı verim kaybı söz konusu değildir. Uzun yıllar aynı performansla çalışır.

Adres

Karacaoğlan Mah. 6170/1 Sok. 4/5

Işıkkent, Bornova, İzmir

© 2018 Labirent Mühendislik