Doğalgaz Tesisatı

Bireysel Doğalgaz Tesisatı

Dairenize veya işyerinize doğalgaz tesiatı hizmeti arıyorsanız; uygun fiyat ve tecrübeli ekiplerimiz hizmetinizdedir. Tüm ekibimiz temel hedefimizin %100 Müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde hizmet vermektedir.
Bizi mutlaka arayın.

0232 244 0 243
0532 769 53 06

Firmamız sokaktaki doğalgazı; evlere, iş yerlerine, fabrikalara kullanılabilir bir aşamaya getirerek sunmaktadır. Uygulama; müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak projeye uygun şekilde ve kaliteli malzemelerle birlikte, teknik donanımlı ve sertifikalı ustalarımız tarafından nihai tüketiciye anahtar teslimi yapılır.

Gaz açma yetki belgesine sahip mühendislerimizin hazırlamış olduğu projeler, yetki belgeli teknisyenlerimiz tarafından temiz bir çalışma, estetik görünüm ve müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak hayata geçirilmektedir.

Bireysel doğalgaz tesisatı, daire içi kullanım alanının kapısına kadar mevcut olan doğalgaz hattının, bireysel kullanım alanına aktarılması ve doğalgazı kullanıcak olan cihazlara kadar ulaşmasının sağlanmasıdır. Ayrıca bireysel kullanım alanının girişine konulacak doğalgaz sayacını da kapsamaktadır. Bu tesisatın projelendirilmesinde, uygulanmasında ve materyal seçiminde yönetmelikler göz önünde bulundurulur ve her uygulamadan önce, ilgili ana doğalgaz dağıtıcısı tarafından denetlenir ve onaylanır. Bu hizmet kapsamında müşterilerimize detaylı bir satış desteği de verilmektedir.

Adres

Karacaoğlan Mah. 6170/1 Sok. 4/5

Işıkkent, Bornova, İzmir

© 2018 Labirent Mühendislik